Слухати

В Станично-Луганському районі збирають інформацію про загиблих і поранених

13 грудня 2016 - 16:40
Загальний реєстр загиблих і поранених в результаті бойових дій формують в Станично-Луганської райдержадміністрації
В Станично-Луганському районі збирають інформацію про загиблих і поранених / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Влада Станично-Луганського району просить жителів, які отримали поранення, або родичів загиблих звертатися до адміністрації для формування загального реєстру і подальшого вирішення питання надання грошової компенсації.

«У зв’язку з проведенням Станично-Луганської райдержадміністрацією заходів щодо встановлення загиблих і поранених осіб на території Станично-Луганського району в результаті проведення бойових дій і формування загального реєстру, з метою подальшого вирішення питання надання грошової компенсації, просимо осіб, які отримали поранення, родичів загиблих осіб, звернутися до відповідного селищну, сільську раду за місцем проживання для надання необхідної інформації, або в сектор з питань надзвичайних ситуацій Станично-Луганської райдержадміністрації», — сказано в повідомленні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+