Слухати

Бойовики показали, як зараз виглядає Донецький аеропорт ВІДЕО

14 грудня 2016 - 09:20 367
Так зване "мінастерство оборони "ДНР" оприлюднило відео, на якому показано руїни Донецького аеропорту та купа знищеної військової техніки навкруги

Про те, що відбувається на території аеропорту, розповідає представник незіконного збройного формування «ДНР». За словами чоловіка, на території аеропорту небезпечно знаходитись — тут постійно відбуваються перестрілки. В обстрілах він звинувачує українських військових. Говорить, що стріляє з забороненої зброї, втім, не уточнює з якої саме.

Його співбесідник — англомовна людина. На відео її не видно.

Зазначимо, що бойовик неохоче відповідає на запитання і фактично у відповідь повторює запитання співбесідника, на що вказали і глядачі відеоролику в коментарях.

 

 

Нагадаємо, що бойові дії між незаконними збройними формуваннями «ДНР» і силами АТО за контроль над стратегічним об’єктом — міжнародним аеропортом «Донецьк» — в ході конфлікту на Донбасі тривали з літа 2014- по січень 2015 року.  

Сам аеропорт не використовується за прямим призначенням з 26 травня 2014 року. В результаті багатомісячних бойових дій будівлі і споруди аеропорту були повністю зруйновані.

Оборона ДАПу тривала 242 дні.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+