Слухати

Гроші є. Треба їх тільки знайти - Рева про можливе фінансування Червоного Хреста

14 грудня 2016 - 13:06
Товариство Червоного Хреста України продовжить фінансуватися, швидше за все, з Мінсоцполітики
Гроші є. Треба їх тільки знайти - Рева про можливе фінансування Червоного Хреста / Новини на Громадському радіо

Про це під час спілкування з журналістами перед засіданням Кабміну заявив міністр соціальної політики України Андрій Рева.

«Те, що Червоний Хрест фінансуватиметься, думаю, ні в кого сумнівів не має бути. А хто буде фінансувати і як, я думаю, що уряд вирішать найближчим часом. Наскільки я розумію, позиція МОЗу в тому, щоб фінансувало Мінсоцполітики. Ми, в принципі, не проти. Єдине, що нам треба визначитисьз джерелами, щоб у нас були кошти для цієї роботи. Ми їх знайдемо. Вони завжди є, треба тільки знайти», — сказав міністр соцполітики Андрій Рева.

Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров’я України виступає за скасування державного фінансування патронажної служби Товариства Червоного Хреста в Україні.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+