Слухати

Колекторська фірма "Дельта М" видалила персональні дані переселенців

14 грудня 2016 - 17:02
Колекторська фірма "Дельта М" припинила обробку та видалила персональні дані переселенців
Колекторська фірма «Дельта М» видалила персональні дані переселенців / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє прес-служба Уповноваженого Верховної Ради з прав людини.

«У відповідь на припис Уповноваженого ТОВ «Дельта М Юкрейн» доповіло про виконання вимог припису, а саме – про те, що Товариство припинило обробку персональних даних суб’єктів за вищезазначеними договорами та видалило їх зі складу своєї інформаційної (автоматизованої) системи», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, міністр з питань окупованих територій та внутрішньо перміщених осіб Вадим Черниш повідомив, що очолюване ним міністерство готує звернення до правоохоронних органів за фактом передачі персональних даних переселенців колекторським фірмам.

В соціальних мережах з’явилася інформація, що деяким переселенцям телефонують невідомі особи й уточнюють персональні дані. Як з’ясували громадські організації, мова йшла про операторів кол-центрів, які самі себе називають представниками групи компаній «Delta M». Аби дізнатися, як персональні дані переселенців опинилися у колекторській компанії, керівник секретаріату Уповноваженого з прав людини Богдан Крикливенко проводив ціле розслідування порушення прав людини.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+