Слухати

Зруйноване Алеппо зняли з безпілотника - ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Зруйноване Алеппо зняли з безпілотника - ВІДЕО

14 грудня 2016 - 10:03
ООН заявляє про масові розстріли цивільних осіб і втечу з міста

Міністерство оборони режиму сирійського диктатора Башара Асада опублікувало на своєму сайті зняте з безпілотника відео зруйнованих урядовими військами і російською авіацією кварталів Алеппо. Відео також опубліковано у каналі сирійського відомства у відеохостингу YouTube.

Командування сирійських урядових військ заявило, що битва за Алеппо увійшла в завершальну стадію після ряду успішних операцій проти збройної опозиції за останні два-три тижні, і до повного взяття міста залишається «зовсім трохи», передає «5 канал».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+