Слухати

На Донеччині показали, на якому бронеавтомобілі іздитимуть бійці КОРДу ВІДЕО

15 грудня 2016 - 16:08 284
Голова ГУ Нацполіції в Донецькій області Вячеслав Аброськін,вручив спецпідрозділу "КОРД" спецтехніку, передану Міністерством внутрішніх справ

Це — сучасний бронеавтомобіль «Варта», мікроавтобус та «Toyota Land Cruiser». Крім того, на озброєнні спецпідрозділу вже є 3 БРДМи.

«Наші донецькі КОРДівці — це дійсно поліцейська еліта, в розбудову та дієздатність якої вкладаються і кошти, і технічні ресурси, і завзяття багатьох причетних до цієї справи спеціалістів. Завдяки активній позиції Міністра внутрішніх справ Arsen Avakov, заступника голови Нацполіції Олексія Руденка, наших американських партнерів, зокрема начальника відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофера Сміта, ми маємо сучасний спецпідрозділ, який на високому професійному рівні здатний виконувати надскладні завдання та брати участь в спецопераціях», — зазначив Аброськін.

Він додав, що бійці донецького КОРДу майже всі мають бойовий досвід несення служби в «гарячих точках» зони АТО. І в подальшому будуть залучатися до проведення спецоперацій із затримки особливо небезпечних злочинців.

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+