Слухати

На Донеччині показали, на якому бронеавтомобілі іздитимуть бійці КОРДу ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

На Донеччині показали, на якому бронеавтомобілі іздитимуть бійці КОРДу ВІДЕО

15 грудня 2016 - 16:08
Голова ГУ Нацполіції в Донецькій області Вячеслав Аброськін,вручив спецпідрозділу "КОРД" спецтехніку, передану Міністерством внутрішніх справ

Це — сучасний бронеавтомобіль «Варта», мікроавтобус та «Toyota Land Cruiser». Крім того, на озброєнні спецпідрозділу вже є 3 БРДМи.

«Наші донецькі КОРДівці — це дійсно поліцейська еліта, в розбудову та дієздатність якої вкладаються і кошти, і технічні ресурси, і завзяття багатьох причетних до цієї справи спеціалістів. Завдяки активній позиції Міністра внутрішніх справ Arsen Avakov, заступника голови Нацполіції Олексія Руденка, наших американських партнерів, зокрема начальника відділу з правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофера Сміта, ми маємо сучасний спецпідрозділ, який на високому професійному рівні здатний виконувати надскладні завдання та брати участь в спецопераціях», — зазначив Аброськін.

Він додав, що бійці донецького КОРДу майже всі мають бойовий досвід несення служби в «гарячих точках» зони АТО. І в подальшому будуть залучатися до проведення спецоперацій із затримки особливо небезпечних злочинців.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+