Слухати

Щоб стимулювати звільнення заручників, Україна передасть ОРДЛО 15 людей

15 грудня 2016 - 13:57
Ці люди вчинили тяжкі злочини. Серед них важкохворі та шість жінок
Щоб стимулювати звільнення заручників, Україна передасть ОРДЛО 15 людей / Новини на Громадському радіо

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради, Уповноважена Президента України з питань мирного врегулювання конфлікту на Сході України Ірина Геращенко.

«Щоб стимулювати процес звільнення заручників, щоб це відбулося до новорічних свят, ми в рамках мінськоі групи ( дякую СБУ, президенту — вони підтримали цю ініціативу, СБУ провела всю необхідну технічну і підготовчу роботу) оголошуємо про передачу 15 осіб зі списку 228, яких запитували ОРДЛО, іншій стороні (серед цих 15 осіб, що здіснили злочини, важкохворі люди, також 6 жінок). Ці люди будуть вдома протягом кількох днів, до наступного засідання мінськоі групи 21 грудня», — написала вона.

Геращенко підкреслила, що це — «жест гуманізму і доброі волі»:

«Ми чекаємо жесту гуманізму від РФ і їх підлеглих. Якщо ФСБ, Кремль і їх маріонетки вирішили передати українських бранців одному з народних депутатів — нехай це роблять, родинам все одно, хто привезе їх дітей додому, а українська сторона зробила всю відповідну підготовчу роботу зі списками, ми зробили всі відповідні кроки, ми чекаємо хлопців і влада забезпечить іх лікування і реабілітацію», — зазначила Ірина Геращенко.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+