Слухати

В РФ заявили, що в "ДНР" вдвічі побільшало вихованців в дитбудинках

15 грудня 2016 - 10:45
Статистику озвучив депутат міської Думи Ростова-на-Дону Анатолій Котляров, який є також ​головою російської регіональної волонтерської громадської організації "Братська допомога"

За словами Котлярова, в «ДНР» кількість вихованців дитбудинків збільшилася вдвічі. Про це він сказав у своєму відеозверненні, передає Остров.

«На жаль, за ці півтора року кількість дітей в дитячих будинках «Новоросії» збільшилася в два рази. Це пов’язано з тим, що багато батьків віддають своїх дітей в дитячий будинок для того, щоб вони там елементарно могли вижити», — сказав він.

Анатолій Котляров є депутатом міської Думи Ростова-на-Дону і активно підтримує «ДНР», зазначає видання.

За словами національного програмного директора глави організації «SOS Дитячі села — Україна» Дарини Касьянової, кількість дітей в інтернатних установах збільшилася на непідконтрольних територіях Донбасу.

«На непідконтрольних територіях кількість дітей в інтернатах збільшилась. Якщо до початку військових дій це було 2 тисячі дітей, то сьогодні можна говорити про 4 тисячі. Це не обов’язково сироти. Деякі сім’ї не можуть забезпечувати своїх дітей. В установах виявляються діти різного віку. Інтернати практично на 100% заповнені. Якщо дитина перебуває в інтернаті, виникає проблема, пов’язана з травмуванням його як особистості», — зазначила Касьянова.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+