Слухати

Лариса Денисенко: «За цю книгу не потрібно платити, бо за насильство вже розплачуємося всі ми»

16 грудня 2016 - 11:39
Сьогодні в УКМЦ презентовано першу книжку «Громадського радіо» – збірку «ПРОти НАСильства».
Лариса Денисенко: «За цю книгу не потрібно платити, бо за насильство вже розплачуємося всі ми» / Новини на Громадському радіо

«Ця збірка є унікальною, тут поєднані і професійні письменники, і професійні психологи та соціальні працівники, які разом створили такий своєрідний пакет для роздумів. Ці роздуми про людські права, про людську гідність, про те, як боротися із зловживаннями.  Для Канади – це пріорітет зовнішньої політики. Взагалі права жінок, права дівчат є пріорітетом для наших програм розвитку, але і права чоловіків, і хопців та людей без огляду на їх гендерну ідентичність, є надзвичайно важливими для канадців та їх уряду», зазначив Роман Ващук, Надзвичайний і Повноважний посол Канади в Україні під час презентації.

Катерина Левченко, президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда Україна» підкреслила: «Є статистика Міністерства соціальної політики, є дані досліджень, які по-різному оцінуюють: одні дані кажуть, що кожна третя жінка страждає від насильства, інші – кожна друга. Але питання не в тому, що явище є серйозним, якщо страждають мільйони. Навіть якщо страждають декілька людей і страждають постійно – це, дійсно, дуже серйозна проблема».

«Насправді, насильство  не є просто конфліктом, коли щось не поділили. Насильство — це прояв влади та інструмент контролю. І коли не має розуміння, що на сімейному рівні більш важливими є партнерські стосунки, тоді і буде застосовувати насильство», — додає вона.

Лариса Денисенко, авторка та упорядниця збірки, журналістка «Громадського радіо»: «Мені видавалося важливим показати ненормальність цієї ситуації, але також, що це стосується кожного і кожної, незалежно від статків, незалежно від статусу. Тут також є юридичні поради, і навіть зразки заяв до поліції, щоб людини змогла допомогти собі або своїм близьким».

«Книгу можна буде отримати в офісі «Громадського радіо»  вже з наступного тижня, можна подивитися координати на нашому сайті і дзвонити в редакцію, бо там перепускна система. Але вже зараз на нашому сайті цю книгу можна безкоштовно завантажити онлайн. За цю книгу не потрібно платити, бо за насильство вже розплачуємося всі ми», — зауважує Лариса Денисенко.

Нагадаємо, що збірка «ПРОти НАСильства» видана за підтримки «Громадського радіо» в рамках проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Однією із складових цього проекту є радіоцикл, який був запущений на «Громадському радіо» минулого року.

fullsizerender.jpg

Громадське радіо в УКМЦ //
Громадське радіо в УКМЦ

Повне відео презентації з УКМЦ українською

Повне відео презентації з УКМЦ англійською 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+