Слухати

На Дніпропетровщині люди вийшли ни мітинг через перебої з електрикою

16 грудня 2016 - 18:18
Місто Марганець страждає від побічних наслідків відключення від централізованого теплопостачання
На Дніпропетровщині люди вийшли ни мітинг через перебої з електрикою / Новини на Громадському радіо

  Децентралізація опалення призвела до проблеми: у помешканнях мало не щодня зникає не лише тепло, але й світло. Про це повідомляє кореспондент “Громадського радіо” з Дніпра.

16 грудня місцеві мешканці  вийшли під міськраду і вимагали від влади вирішення питання. Серед мітингуючих — Максим Макаренко, котрий розповів, чим саме незадоволені жителі міста:

marganec1.jpg

Мітинг // Громадське радіо
Мітинг
Громадське радіо

«Світло то дають, то знову відключають. Раз на добу точно. Іноді на всю ніч. Іноді, ось вранці, включили — потух. Через дві хвилини включили — знову потух. Дроти старі. Чотири квартири включають котли — гасне весь будинок, а то і весь район», — говорить Максим Макаренко.

Як стало відомо “Громадському радіо”, Марганець було переведено на обігрів електрикою через заборгованість перед Нафтогазом.  Говорить заступник міського голови міста Марганець Ольга Маргацька:

marganec2.jpg

Мітинг // Громадське радіо
Мітинг
Громадське радіо

«У квітні цього року у нас виникла ситуація, яку потрібно було вирішувати: це оптимізація системи теплопостачання. Мільйонні борги підприємства, яке поставляло місту тепло. Борги склали перед Нафтогазом України 60 мільйонів гривень. Крім цього — розбалансування всієї системи опалення в місті. Збитки склали за рік 9 мільйонів гривень», — говорить Ольга Маргацька.

Більшість марганчан перешла на індивидуальне опалення — через це і трапляються перебої у зношеній системі електропостачання — пояснює Маргацька:

«У зв’язку з тим, що люди не хочуть ставити опалення на природному газі, а ставлять на  електриці, у нас виникли ситуації з перебоями електроенергії».

marganec3.jpg

Мітинг // Громадське радіо
Мітинг
Громадське радіо

Заступник міського голови Марганця розповіла нам, що проблема вирішується — 11 кілометрів підвідних шляхів тягнуть до будинків, відтак, роботи не встигли завершити до початку опалювального сезону, тому сьогодні ситуація має не найкращий вигляд. Але у міськраді обіцяють вирішити проблему до кінця 2016 року. Говорить заступник міського голови міста Марганець Ольга Маргацька:

«Ми вважаємо, що до кінця року ситуація буде вирівняна. 11 кілометрів мереж будуть поміняні, повітряні мережі змінюються, трансформаторні змінюються», — говорить заступник міського голови міста Марганець Ольга Маргацька.

Ірина Яблонська, Дніпро, “Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+