Слухати

Поліція Донеччини розшукує більше 1400 людей зниклих без вісти

16 грудня 2016 - 08:35
Зокрема, про це йшлося на зустрічі начальника поліції Донецької області В'ячеслава Аброськіна з главою маріупольського офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста Рафаелем Тено
Поліція Донеччини розшукує більше 1400 людей зниклих без вісти / Новини на Громадському радіо

Такж в рамках зустічі обговорювали взаємодію в питаннях допомоги людям на лінії розмежування, повідомляє ddk.dn.ua.
 
Зазначалося, що цьогоріч поліцейські налагодили тісний діалог з представниками міжнародної гуманітарної організації в напрямку пошуку безвісти зниклих людей.
 
На сьогодні поліція Донецької області розшукує 1405 безвісти зниклих, серед них і ті люди, що пропали в зв’язку зі збройним конфліктом і можуть перебувати на непідконтрольній території.
 
Рафаель Тено зазначив, що МКЧХ готові продовжувати тренінги для працівників, що займаються пошуком людей, а також надавати практичну допомогу, технічні поради і сприяти підтримці зв’язку між зацікавленими сім’ями по обидва боки лінії розмежування.
 
Він розповів, що МКЧХ почав програму супроводу сімей зниклих без вести, яка покриває фінансові та правові потреби цих сімей.
 
Рафаель Тено зазначив, що МКЧХ також готові розглянути потреби поліції в обладнанні, яке використовується при ідентифікації тіл, або, наприклад, допомогти з медичними аптечками.
 
Голова маріупольського офісу Міжнародного Комітету Червоного Хреста цікавився чи володіє поліція інформацією про людей, які відбувають покарання на непідконтрольній території, оскільки моніторинг дотримання прав ув’язнених є одним з напрямків діяльності організації.

На це В’ячеслав Аброськін відповів, що поліцейські відстежують це питання, збирають інформацію з багатьох джерел і мають докази грубого порушення прав людей у ​​виправних колоніях так званої «ДНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+