Слухати

У Костянтинівці переселенців змушують повернути гроші за оренду житла

16 грудня 2016 - 12:59
Претензії стосовно переплат від Костянтинівського управління соціального захисту населення вже отримали тридцять родин переселенців
У Костянтинівці переселенців змушують повернути гроші за оренду житла / Новини на Громадському радіо

За списками, які надійшли до установи від міністерства фінансів, саме ці переселенці мають депозити, а це підстава до призупинення виплат для оренди житла. Тепер вони мають повернути сплачені раніше їм кошти. Це різні суми – від 200 гривень до 17 тисяч гривень.

«Викликали усіх 160 осіб, переплати у тридцятьох. Суми різні – це і сімнадцять, і вісімнадцять тисяч. Є і двісті гривень, бо лише за півмісяця було нарахування. Якщо добровільно вони їх не повернуть, то ми подаємо позови до суду. Хтось добровільно погодився, хтось каже, що буде боротися і виясняти ці моменти», — говорить начальник  Костянтинівського управління соціального захисту населення Світлана Зубахіна. 

На момент  подачі заяви переселенці мали вказати, чи є у них депозит. Частина людей це приховала, перевірити дані управління соцзахисту не могли, оскільки це банківська таємниця. На депозитних  рахунках у деяких переселенців  було до трьохсот тисяч гривень. Загалом управління перевірило 160 осіб, у решти депозити були закритими. У разі несплати грошей переселенців попереджають, що повертатимуть їх примусово через суд.

Наталя Поколенко з Донеччини Громадське радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+