Слухати

Вінницькі правоохоронці знешкодили агентурну мережу «ДНР»

16 грудня 2016 - 13:54
Прокуратура Вінницької області разом з Управлінням СБУ знешкодила частину агентурно – інформаторської мережі «ДНР»
Вінницькі правоохоронці знешкодили агентурну мережу «ДНР» / Новини на Громадському радіо

Група складаласьз 5 громадян України і діяла у Торецьку Донецької області. Учасники угруповання надавали замовникам з непідконтрольної українській владі території «ДНР» дані щодо дислокації, чисельності та маршрутів пересування підрозділів та військової техніки Збройних сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції, повідомляють в прокуратурі Віннцької області.

Також інформатори повідомляли замовникам про понесені втрати в лавах сил АТО.

«На підставі сукупності зібраних доказів усім затриманим оголошено підозру за сприяння діяльності терористичної організації та за результатами розгляду клопотань слідчого, які підтримані прокуратурою області, Вінницьким міським судом усіх підозрюваних взято під варту.  
Наразі триває досудове розслідування», — зазначають в прокуратурі.

Підозрюваним загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна.    

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+