Слухати

Вперше в Україні відбудеться Чемпіонат з хокею серед жінок / Новини на Громадському радіо

Вперше в Україні відбудеться Чемпіонат з хокею серед жінок

16 грудня 2016 - 13:12
За перемогу змагатимуться команди з Києва, Дніпра, Харкова та Кременчука

За останній рік в Україні з’явилося 5 команд, серед яких проведуть змагання, розповідає директорка жіночого хокейного клубу «Dnepr Queens» Тетяна Ткаченко. У складі дніпровської команди – студентки, фігуристки, лікарі, підприємці. Вікових обмежень немає: наймолодшій учасниці — 11 років, а найстаршій – 45. Відмінності між жіночими та чоловічими змаганнями є, але незначні.

«Безконтактні матчі, тут немає зіткнень і бійок. Дівчата грають акуратно, намагаються не травмувати одна одну. Жіноче екіпірування відрізняється від чоловічого: обличчя повністю закрито сіткою. Чоловіки катаються в візорах, що закривають лише очі, у дівчат закрите все обличчя», — каже Тетяна Ткаченко.

feysbuk2.jpg

Жіноча команда з хокею «Dnepr Queens» // Facebook
Жіноча команда з хокею «Dnepr Queens»
Facebook

За результатами 6 ігор визначать переможця Чемпіонату. З найсильніших учасниць планують сформувати збірну України з жіночого хокею. 16, 17 та 18 грудня відбудуться змагання у Дніпрі, а фінал проходитиме 8 березня у Києві. Відвідати гру можна не тільки у якості вболівальника. За словами Тетяни Ткаченко, дівчата, які мають певні навички та бажання, ще встигають взяти участь у змаганнях.

«Можна це зробити в будь-який момент. Якщо людина має якісь навички катання, вона може потрапити на третій тур змагань. Вона може прийти в команду, записатися, ми укладемо договір і можна брати участь. Всі, хто бажає взяти участь — ще є можливість», — додає Тетяна Ткаченко.

Євгенія Москалець, Дніпро, Громадське радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+