Слухати

Як працюватимуть банки в новорічні свята? / Новини на Громадському радіо

Як працюватимуть банки в новорічні свята?

16 грудня 2016 - 12:43
Національний банк визначив регламент роботи системи електронних платежів НБУ (СЕП) і банківської системи в період завершення звітного року

Про це йдеться на сайті Національного банку України.

28-29 грудня 2016 року система електронних платежів НБУ буде працювати в режимі продовженого банківського дня на дві години.

30 грудня о 13:00 учасники системи електронних платежів НБУ можуть здійснювати платежі в СЕП лише між банками, що підпорядковані одній юридичній особі, а також платежі на користь НБУ та Держказначейства. Тоді як НБУ і Держказначейство можуть робити платежі на адресу всіх учасників системи електронних платежів НБУ. Банківський день у СЕП закінчується о 15:00.

2 та 9 січня 2017 року не працюватимуть системи електронних платежів НБУ, система електронної пошти НБУ, депозитарій НБУ, система кількісного обліку депозитних сертифікатів СЕРТИФ, система підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку, система з купівлі та продажу кредитних ресурсів у національній валюті на міжбанківському кредитному ринку “КредІнфо2”, автоматизована інформаційна система “Реєстр договорів з нерезидентами 2”.

3 січня банки працюватимуть без клієнтів і забезпечуватимуть комплекс робіт, пов’язаних з початком нового звітного року. Міжбанківські перекази коштів через СЕП у цей день не здійснюватимуться.

4-6 і 10 січня СЕП і банківська система працюють у звичайному режимі.

З 30 грудня до 4 січня включно буде діяти офіційний курс гривні до іноземних валют і банківських металів, установлений НБУ 29 грудня.

З 31 грудня до 9 січня включно банки повинні забезпечити безперебійну роботу банкоматів, підкріплення їх готівкою різних номіналів для обслуговування клієнтів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+