Слухати

Клінтон назвала хакерські атаки зведенням «особистих рахунків» Путіна з нею / Новини на Громадському радіо

Клінтон назвала хакерські атаки зведенням "особистих рахунків" Путіна з нею

17 грудня 2016 - 08:11
Виступаючи перед групою донорів в Манхеттені Хіларі Клінтон сказала, що президент РФ, не пробачив їй звинувачення, які вона зробила у 2011 році, будучи держсекретарем

 Тожді вона заявила, що парламентські вибори, які проходили в Росії того ж року, були сфальсифіковані.

«Путін публічно звинуватив мене за обурення  щодо його народу. Є пряма лінія між тим, що він сказав тоді, і що він зробив під час цих виборів,» — сказала Клінтон, передає The New York Times.

 «Це не просто атака на мене і мою кампанію. Цей напад на нашу країну. Ми далеко за рамками звичайних політичних проблем тут. Йдеться про цілісність нашої демократії і безпеки нашого народу», — сказала вона.

Клінтон заявила, що хакерство було одною з двох «безпрецедентних» подій, які привели до її поразки.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+