Слухати

На обкладинці National Geographic вперше з'явиться дівчинка-трансгендер

17 грудня 2016 - 12:06 946
National Geographic випустить спеціальний січневий випуск під назвою Gender Revolution (Революція статей)

На обкладинці — фотографія 9-річної Ейвері Джексон, яка ідентифікує себе дівчинкою з трьох років, а коли Джексон виповнилося сім, вона розповіла, що відчуває і як живе, повідомляє thedevochki.com.

Таке рішення журналу з 9-мільйонним тиражем — величезний крок у бік діалогу про трансгендерних людей і їхні права. Головний редактор Сьюзан Голдберг так прокоментувала рішення редакції:

«National Geographic майже 130 років, і ми висвітлювали культуру, суспільство та соціальні питання всі ці роки. Прислухаючись до дискусій і обговорень в суспільстві, ми були вражені, що саме гендер стояв в центрі дуже багатьох історій і новин.

Ми хотіли показати, як традиційні гендерні ролі дотримуються в усьому світі, але також оцінити весь спектр гендерних ідентифікацій. Так багато уваги приділяється трансгендерним знаменитостям, але при цьому немає розуміння про життя звичайних людей і щоденні проблеми, з якими вони стикаються з-за гендеру — в навчальних кабінетах або ж на робочих місцях».

Зараз Ейвері дев’ять і її історія стане частиною випуску National Geographic разом з документальним фільмом Кейті Кьюрік для National Geographic Channel. На обкладинці розміщена цитата дівчинки:

«Найкраще в тому, щоб бути дівчинкою — те, що зараз мені не потрібно прикидатися хлопчиком».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+