Слухати

На обкладинці National Geographic вперше з'явиться дівчинка-трансгендер

17 грудня 2016 - 12:06
National Geographic випустить спеціальний січневий випуск під назвою Gender Revolution (Революція статей)
На обкладинці National Geographic вперше з’явиться дівчинка-трансгендер / Новини на Громадському радіо

На обкладинці — фотографія 9-річної Ейвері Джексон, яка ідентифікує себе дівчинкою з трьох років, а коли Джексон виповнилося сім, вона розповіла, що відчуває і як живе, повідомляє thedevochki.com.

Таке рішення журналу з 9-мільйонним тиражем — величезний крок у бік діалогу про трансгендерних людей і їхні права. Головний редактор Сьюзан Голдберг так прокоментувала рішення редакції:

«National Geographic майже 130 років, і ми висвітлювали культуру, суспільство та соціальні питання всі ці роки. Прислухаючись до дискусій і обговорень в суспільстві, ми були вражені, що саме гендер стояв в центрі дуже багатьох історій і новин.

Ми хотіли показати, як традиційні гендерні ролі дотримуються в усьому світі, але також оцінити весь спектр гендерних ідентифікацій. Так багато уваги приділяється трансгендерним знаменитостям, але при цьому немає розуміння про життя звичайних людей і щоденні проблеми, з якими вони стикаються з-за гендеру — в навчальних кабінетах або ж на робочих місцях».

Зараз Ейвері дев’ять і її історія стане частиною випуску National Geographic разом з документальним фільмом Кейті Кьюрік для National Geographic Channel. На обкладинці розміщена цитата дівчинки:

«Найкраще в тому, щоб бути дівчинкою — те, що зараз мені не потрібно прикидатися хлопчиком».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+