Слухати

Польща: масштабні акції протесту, поліція застосувала сльозогінний газ ВІДЕО

17 грудня 2016 - 09:30
У Польщі почалися масштабні акції протеста. Причиною тому стало прийняття бюджету на 2017 рік за межами основної будівлі парламенту
Польща: масштабні акції протесту, поліція застосувала сльозогінний газ ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Також люди протестують проти нових положень в законі, згідно з якими буде обмежений доступ ЗМІ до парламенту. Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

Після 20:00 за місцевим часом люди стали збиратися на центральній площі з прапорами Польщі та Європейського союзу. Однак спроби протестуючих проникнути до будівлі Сейму насильно зупинили поліцейські.

До півночі демонстранти перекрили всі виїзди з Сейму з криками «Ви не затримаєтеся до Різдва», «Забирайтеся, труси», «Вільні засоби масової інформації» та «Парламент наш!». В соцмережах акції протесту транслюються під хештегом #WolneMediawSejmie

Учасники протестів заявляли, що законодавці залишаться заблокованими, і вимагали від лідера партії «Право і справедливість» Ярослава Качинського вийти до них. Однак Качинський зміг покинути будівлю парламенту через коридор, який створили для нього поліцейські — при цьому відтіснивши протестуючих і жінок.

 

 

 

 

 

 

 

mityng1.png

Мітинг у Польщі // Twitter
Мітинг у Польщі
Twitter

mityng2.png

Мітинг у Польщі // Twitter
Мітинг у Польщі
Twitter

mityng3.png

Мітинг у Польщі // Twitter
Мітинг у Польщі
Twitter

Сейм був оточений сотнями поліцейських, у багатьох була зброя, яка стріляє гумовими кулями. Цей протест є найбільшим за весь час перебування Польщі в Євросоюзі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+