Слухати

Щоб захиститись від терористів, ялтинський водоканал витратить 10 млн рублів

17 грудня 2016 - 11:15
В Ялті на захист інфраструктури міських мереж водопостачання та каналізації від терористичних загроз витратять 10 мільйонів рублів
Щоб захиститись від терористів, ялтинський водоканал витратить 10 млн рублів / Новини на Громадському радіо

Закрема, каналізаційні люки закриють на замок, повідомляє «Кримська служба новин».

Про заходи щодо антитерористичної безпеки на об’єктах ялтинського водоканалу розповів директор ГУП РК «Водоканал ПБК» Олексій Григор’єв на оперативно-господарській нараді окупаційної ялтинської міськадміністрації.

«На цей рік виділено 10 мільйонів рублів на антитерор. Будемо встановлювати огорожі, відеокамери на резервуари з передачею сигналу на диспетчерський пункт. Крім цього, в Ялті встановлять каналізаційні люки, які закриваються. Всього по місту зараз встановлюють 141 люк — 36 важких, а решта легкі. Це робиться для того, щоб не можна було зробити несанкціоноване розкриття люка і закласти там нікому не потрібний пристрій», — розповів Григор’єв.

Окремо він відзначив, що всі об’єкти водоканалу перебувають в першій зоні суворого санітарного режиму і санітарного стану на об’єктах підтримується щодня.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+