Слухати

Волонтери повідомили про зникнення військового поблизу Волновахи. Командування спростовує (доповнено)

17 грудня 2016 - 11:26
Олександр Романюк зник 6 грудня
Волонтери повідомили про зникнення військового поблизу Волновахи. Командування спростовує (доповнено) / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо повідомила волонтерка Світлана Абаєва, яка контактує з родиною військового. Вона зазначила, що незадовго до того, як зв’язок з ним було втрачено, контрактник віришив перевестися до іншої військової частини. За інформацією волонтерки, у попередній військовій частині у контрактника був конфлікт із командиром.

«Командир має після трьох годин після неприбуття солдата доповісти про зникнення. грубо кажучи. Дви-три доби мають зробити оточення в 100 км розшукуэться. Далі більше — 10 діб він нічого не робив», — говорить Абаєва.

Родичі Олександра Романюка подали офіційну заяву про його зникнення в поліцію. 

Разом з тим речник 30-ї бригади Іван Бурдюг повідомив Громадському радіо, що військовослужбовець не з’являвся у військовій частині після виписки з госпіталю.

«Знаємо, що він був госпіталізований. Спочатку в шпиталь в Донецькій області, потім — у Запорізький перевели, а потім — в Хмельницькому в шпиталь. Звідти він виписався. Куди поїхав, ніхто не знає».

Згодом прес-офіцер сектору «Маріуполь» Іван Чміль повідомив, що Романюк знайдений живим

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+