Слухати

Військовий, про зникнення якого повідомляли волонтери, знайдений живим

17 грудня 2016 - 19:29
Цю інформацію «Громадському радіо» підтвердив батько військовослужбовця
Військовий, про зникнення якого повідомляли волонтери, знайдений живим / Новини на Громадському радіо

Про те, що поблизу Волновахи зник військовослужбовець-контрактник Олександр Романюк, зранку повідомила журналістка Валентина Крицька. Волонтерка Світлана Абаєва доповнила інформацію: зв’язок з Олександром Романюком було втрачено після того, як він нібито поїхав переводитися зі своєї військової частини, що належить до 30-ої бригади. Перед тим хлопець був на лікуванні у хмельницькому шпиталі. Проте речник 30 бригади Іван Бурдюг повідомив, що військовий після госпіталю до частини не повернувся і зараз за цим фактом триває розслідування.

Поліція Донецької області після перевірки встановила, що командування дійсно направляло контрактника лікуватися на Хмельниччину.

«Встановлено, що чоловік проходив курс лікування у військовому госпіталі міста Хмельницького, який самовільно залишив 30 листопада. До військової частини та взагалі на Донеччину боєць не повертався. За даними військової служби правопорядку, військовослужбовець був знайдений у місті Черкаси та наразі перебуває там», — йдеться в повідомленні відділу комунікації поліції Донеччини.

Згодом прес-офіцер оперативно-тактичного угруповання «Маріуполь» Іван Чміль підтвердив версію поліції і спростував версію волонтерів 

«Дійсно, контрактник Олександр Романюк зник,а точніше — здійснив самовільне залишення військової частини. Але не поблизу Волновахи. Там цей військовослужбовець у цій частині, яка зараз виконує завдання у зоні проведення АТО, проходить військову службу. Він проходив лікування у хмельницькому госпиталі, звідки виписався і мав би прибути до військової частини. Однак він цього не зробив, натомість повідомив батькам, що його нібито викрали. Сьогодні о 14:30 на залізничній станції «Шевченко» нарядом ГУНП у Черкаській області та зонального віддділу військової служби правопорядку цей військовослужбовець був затриманий, опитаний. Зараз цей військовий знаходиться у доброму стані здоров’я. У подальшому цей військовий буде переданий до співробітників військової служби правопорядку. І представники військової частини зможуть з ним поспілкуватися і повернути його до військової частини», — розповів Іван Чміль. 

Іван Чміль також повідомив, що згодом буде вирішуватися питання про притягнення Романюка до кримінальної відповідальності за самовільне залишення військової частини. 

«Громадське радіо» зв’язалося з батьком військового Павлом Романюком. Він відмовився сказати, де перебуває його син, але зазначив, що спілкувався з ним. 

«Я розмовляв з ним. Я не можу відійти від того всього. Я не у такому стані психологічному, щоб зараз це розповідати», — сказав Павло Романюк.

Павло Романюк додав: син повідомив йому, що він неушкоджений.

Олександру Романюку — 23 роки. Він родом з Хмельницької області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

This material has been produced with the support of the European Commission and the UK Government as part of the Hromadske Network and The Donbas Calling Projects. Views and opinions expressed herein may not coincide with the official position of the UK Government and the European Commission.
Цей матеріал був створений за підтримки Європейської комісії та Уряду Великої Британії і є частиною проектів Hromadske Network та Говорить Донбас. Погляди та висновки, висловлені у цій публікації, можуть не збігатись з офіційною позицією Уряду Великої Британії та Європейської комісії

snyppet_eu_gb_0_0.jpg

Громадське Network //
Громадське Network

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+