Слухати

Майже два десятка підлітків Донеччини перебуває в "групах смерті"

18 грудня 2016 - 15:18
У так званих “групах смерті” в соцмережах є щонайменше 18 підлітків з Донеччині
Майже два десятка підлітків Донеччини перебуває в «групах смерті» / Новини на Громадському радіо

Про це Громадському радіо повідомив начальник відділу обласної поліції Костянтин Ликов.

Йдеться про спільноти, чиї адміністратори давали підліткам різні завдання, а в фіналі підштовхували накласти на себе руки. Ликов припускає, що не всі 18 підлітків дійсно збиралися скоїти суїцид.

«Швидше, спрацьовує дитяч цікавість. Так, вони щось нашкрябали у себе на руках голкою. Може бути, робили опік пальця або руки. Справа в тому, що адміністратор припиняє грати з ними в ці ігри, якщо дитина не підтверджує свою готовність до подальших випробувань. Тому вони робили і думали, як вони нам пояснюють, що ж буде далі», — говорить Костянтин Ликов.

Нагадємо, 7 грудня о Маріуполі 15-тирічна дівчина викинулася з 13 поверху багатоповерхівки. У поліції з’ясували, що дівчина перебувала в так званій «групі смерті», а в її блокноті були записи з думками про самогубство. Зараз поліцейські встановлюють модератора групи, в якій була загибла дівчина.

За данами поліції, в «групах смерті» можуть перебувати кілька сотень українців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+