Слухати

Уряд та РНБО підтримали націоналізацію "Приватбанка"

18 грудня 2016 - 23:44
Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію "Приватбанка"

Про це пише «Українська правда» з посиланням на поінформовані джерела в уряді. 

«Приватбанк» націоналізували», — зазначив співрозмовник.

Джерела також повідомляють, що власника «Приватбанку» Ігоря Коломойського в АП під час засідання уряду не було, а кандидатура Олександра Шлапака в якості нового можливого керівника «Привату» не обговорювалася.

Голова правління «Міжбанківської валютної біржі» Анатолій Гулей зазначив на своїй сторінці у Facebook: «Ухвалено рішення про націоналізацію «Приватбанку». Брифінг міністра фінансів завтра вранці». 

 

 

За даними джерел «Української правди», спочатку ввечері 18 грудня відбулося засідання Кабінету міністрів, яке проходило в АП, після чого відбулося засідання РНБО.

Раніше повідомлялося, що на «урядовій нараді» та на засіданні РНБО  планується обговорення питання «Приватбанку». 

Інформація про те, що найбільший комерційний банк країни — «Приватбанк» - може бути націоналізовано, курсує на банківському ринку давно. У «Приватбанку» заявляли, що розмови про націоналізацію — атака на банк.

16 грудня Кабінет міністрів України змінив процедуру націоналізації банків.  За інформацією «Економічної правди», раніше згоди прем’єр-міністра Володимира Гройсман на націоналізацію «Приватбанку» не було.  Ухвалене рішення говорить про те, що один з нинішніх акціонерів «Приватбанку» зможе зберегти істотну участь у банку, тобто долю акцій вище 10%.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+