Слухати

Вахтанґ Кебуладзе став лауреатом Премії ім. Шевельова

18 грудня 2016 - 08:03 816
Філософ, письменник, перекладач Вахтанґ Кебуладзе став лауреатом Премії модерної есеїстики ім. Юрія Шевельова

Премію Вахтанґ Кебуладзе отримав за книгу «Чарунки долі».

Напередодні,14 грудня, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі було названо фіналістів IV щорічної Премії ім. Шевельова.

Ними цього року стали Віра Агеєва за книгу «Дороги й середохрестя», Вахтанґ Кебуладзе за книгу «Чарунки долі» та Марко Роберт Стех за книгу «Есеїстика у пошуках джерел».

Премія імені Юрія Шевельова заснована 2013 року. Вона присуджується раз на рік українському автору за художню та наукову есеїстику, опубліковану протягом останнього року. Премія носить імʼя Юрія Шевельова, який започаткував модерну українську есеїстику.

Лауреат щороку оголошується під час церемонії 17 грудня, у день народження Юрія Шевельова. Імена трьох номінантів оприлюднюються за тиждень до цього.

Переможець нагороджується статуеткою Бронзового Ангела, а також грошовою премію та дипломом лауреата. Номінанти отримують дипломи номінантів та колекцію десяти томів видавництва «Дух і Літера».

Нагадаємо, минулого року Премію імені Юрія Шевельова отримав письменник і есеїст Олександр Бойченко за книгу «Більше / Менше». 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+