Слухати

Вахтанґ Кебуладзе став лауреатом Премії ім. Шевельова

18 грудня 2016 - 08:03
Філософ, письменник, перекладач Вахтанґ Кебуладзе став лауреатом Премії модерної есеїстики ім. Юрія Шевельова
Вахтанґ Кебуладзе став лауреатом Премії ім. Шевельова / Новини на Громадському радіо

Премію Вахтанґ Кебуладзе отримав за книгу «Чарунки долі».

Напередодні,14 грудня, під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі було названо фіналістів IV щорічної Премії ім. Шевельова.

Ними цього року стали Віра Агеєва за книгу «Дороги й середохрестя», Вахтанґ Кебуладзе за книгу «Чарунки долі» та Марко Роберт Стех за книгу «Есеїстика у пошуках джерел».

Премія імені Юрія Шевельова заснована 2013 року. Вона присуджується раз на рік українському автору за художню та наукову есеїстику, опубліковану протягом останнього року. Премія носить імʼя Юрія Шевельова, який започаткував модерну українську есеїстику.

Лауреат щороку оголошується під час церемонії 17 грудня, у день народження Юрія Шевельова. Імена трьох номінантів оприлюднюються за тиждень до цього.

Переможець нагороджується статуеткою Бронзового Ангела, а також грошовою премію та дипломом лауреата. Номінанти отримують дипломи номінантів та колекцію десяти томів видавництва «Дух і Літера».

Нагадаємо, минулого року Премію імені Юрія Шевельова отримав письменник і есеїст Олександр Бойченко за книгу «Більше / Менше». 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+