Слухати

"Викрутили навіть розетки!" - виїзд "військового шпиталю ДНР" з Дебальцевого

18 грудня 2016 - 08:47
В жовтні 2016 з Центральної міськлікарні міста Дебальцевого виїхав так званий "шпиталь "ДНР"
«Викрутили навіть розетки!» - виїзд «військового шпиталю ДНР» з Дебальцевого / Новини на Громадському радіо

Подробиці того, як це з’ясувало місцеве видання debaltsevo.com.

«Назвати його шпиталем було складно, — повідомило джерело видання. — Гуртожиток, притон — це найбільш відповідний синонім. Жили, лікувалися, одружилися — все було там. П’яні стрімголов скочувалися зі сходів. Вхід до відділення цілодобово охоронявся людиною з рушницею.
А йдучи несли все, що могли винести. У тому числі викручували і вивозили електричні розетки. Виїжджаючи, представники «госпіталю ДНР» хотіли навіть віддерти і забрати з собою лікарняний лінолеум, але медперсонал упросив пощадити підлогу.
Це справжня орда! Забирали постільну білизну, яке ми зносили з дому. Матраци і ковдри, які нам під час боїв за місто вся Україна звозила, все винесли. А тепер відділення ремонтувати будуть своїми силами, за рахунок співробітників лікарні: головлікар дав команду своїм підлеглим збирати гроші.
Працювати в хірургічному відділенні ЦМЛ зараз нікому — керівництво розводить руками, розуміючи, що шукати кадри марно, працювати в таких умовах бажаючих немає».

Зазначається, коли місто в лютому 2015 захопили бойовики «ДНР», на території всього третього поверху в ЦМЛ розмістився «госпіталь ДНР».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+