Слухати

За що заарештували голову карельського відділення «Меморіалу»? Версії

18 грудня 2016 - 16:41
В Росії заарештували історика, правозахисника Юрія Дмітрієва - особу, яка виявила одні з наймасовіших поховань вбитих у Сандармосі та Червоному Борі
За що заарештували голову карельського відділення «Меморіалу»? Версії / Новини на Громадському радіо

Про це йдеться на сторінці спільноти «Розстрільний календар».

Зазначається, що його утримуватимуть під вартою до лютого 2017 року, правозахисникові загрожує до 15 років позбавлення волі.

Колеги Дмітрієва пов’язують його арешт з нещодавньою публікацією бази імен працівників НКВД 1930х років  ➡ https://goo.gl/qmfLwy 
Вони розповіли про підозрілі дзвінки та попередження від російських органів.

Розстрільний Календар вважає, що арешт провідного дослідника Юрія Дмітрієва може бути провокацією та спробою російської влади змінити і переписати велику та важливу сторінку історії.

 

 

В той же час «Эхо Москви» повідомляє, що главу карельського відділення товариства «Меморіал» Юрія Дмитрієа заарештували за звинуваченням у виготовленні дитячої порнографії. За версією слідства, він фотографував свою малолітню прийомну дочку. Це повідомили сьогодні в регіональному управлінні слідчого комітету.

Член правління «Меморіалу» Сергій Кривенко сказав виданню «Республіка», що мова йде про сімейної фотографії, де діти без одягу біжать купатися в ванну. Знімок був на домашньому комп’ютері. За його словами, Дмитрієва затримали ще 13-го грудня. У нього вилучили комп’ютер і мобільний телефон. Органи опіки забрали зі школи 11-річну прийомну доньку, оскільки дружина проходить реабілітацію в лікарні після операції.

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+