Слухати

Жінка, яка воювала за "ДНР", бачить майбутнє своєї дитини в Україні

18 грудня 2016 - 08:27 655
Предстваницю "2-го мотострілкового батальйону 3-й окремої мотострілкової бригади 1-го армійського корпусу "ДНР" поліцейські затримали на КПВВ "Майорськ"

Жінка 1988 року народження прямувала з маленькою дитиною до Єнакієвого, була в гостях у родичів. При перевірці виявилося, що в період з жовтня 2014 року по березень 2015 року вона проходила «службу» у «2-му мотострелковому батальйоні 3-й окремої мотострілкової бригади 1-го армійського корпусу «ДНР», пише голова Нацполіції в Донецькій області Вячеслав Аброськін.

Під час спілкування з правоохоронцями жінка намагалася виправдати свою «службу в ДНР». Говорила, що вона сирота, не було роботи, а відповідно і коштів на проживання. Пішла на так звану «службу» суто, щоб вижити. Отримувала «зарплату» 15 тисяч рублів.

«Після народження дитини службу покинула. Коли випала нагода, виїхала на територію підконтрольну Україні, щоб зареєструвати свою дитину. Незважаючи на «службу» в бандитській псевдореспубліці, зізналася, що бачить життя своєї дитини з документами громадянина України», — написав Аброськін.

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+