Слухати

Звільнено з полону «кіборга» Тараса Колодія

18 грудня 2016 - 14:41
Про це повідомив президент Петро Порошенко на своїй фейсбук-сторінці
Звільнено з полону «кіборга» Тараса Колодія  / Новини на Громадському радіо

«Щойно голова СБУ доповів мені про звільнення нашого Кіборга Тараса Колодія. Після майже двох років полону він уже на волі. Дякую всім, хто сприяв цьому!», — пише він.

Львів’янин Тарас Колодій потрапив у полон в Донецькому аеропорту. 26 жовтня в нього був день народження, 26 років він відзначив другим роком у полоні. Його утримували в Макіївській колонії.

Віце-спікер Ірина Геращенко  також на своїй фейсбук-сторінці повідомила, що Тарас Колодій вже в безпеці, на українській території. «Тарас пройде лікування в клініці 4-го управління. Вже скоро герой буде у Києві», — написала вона.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+