Слухати

Держава продасть «Приватбанк» після націоналізації

19 грудня 2016 - 10:22
Після того як завершиться процедура націоналізації, і банк стабілізується, держава має намір продати його
Держава продасть «Приватбанк» після націоналізації / Новини на Громадському радіо

Таку інформацію повідомив міністр фінансів Олександр Данілюк.

«Тому після того, як банк стабілізується повністю, почне реалізовувати цей стратегічний план, держава планує цей банк продати. І це створить нормальні конкурентні умови на ринку. Продати за прозорими умовами», — зазначив він.

Голова Націбанку Валерія Гонтарева, в свою чергу, пообіцяла, що держава гарантує вклади.

«Зараз лише «Ощадбанк» є банком, який від держави стовідсотково гарантує вклади. Але як голова Нацбанку, я можу сказати, що зараз ситуацію з «Приватбанком» можна читати як 100% гарантії від держави», — сказала Гонтарєва.

Нагадаємо, що голова НБУ заявила, що девальвації гривні через націоналізацію «Приватбанку» не буде.

Зазначимо, що ввечері 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію «Приватбанку».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+