Слухати

Гонтарева заспокоює громадян — націоналізація «Привату» на інфляцію не вплине

19 грудня 2016 - 09:55
Голова НБУ стверджує, що девальвації гривні через націоналізацію «Приватбанку» не буде
Гонтарева заспокоює громадян — націоналізація «Привату» на інфляцію не вплине / Новини на Громадському радіо

Про це голова Національного банку України Валерія Гонтарева повідомила під час брифінгу. Вона також переконує, що інфляція також жодним чином не залежатиме від процесу націоналізації.

«Ні на інфляцію, ні на курс гривні це не матиме ніякого впливу», — сказала вона.

Гонтарева заявила, що обсяг резервів НБУ становить 15,5 млрд доларів, чого достатньо для згладжування коливань курсу гривні.

В ході обговорення голова НБУ також зазначила, що вона не знає, яким чином функціонуватиме система «Приват24» після націоналізації.

Нагадаємо, що ввечері 18 грудня Кабінет міністрів та Рада нацбезпеки та оборони України підтримали націоналізацію «Приватбанку».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+