Слухати

Кабмін обіцяє плавну націоналізацію «ПриватБанку». Що сталося з картками

19 грудня 2016 - 00:08
Банк буде на 100% державним, йдеться в повідомленні на сайті уряду
Кабмін обіцяє плавну націоналізацію «ПриватБанку». Що сталося з картками / Новини на Громадському радіо

Перехід  «ПриватБанку» у державну власність розпочнеться з 19 грудня. Банк стане на 100% державним, йдеться в офіціному повідомленні Кабінету Міністрів України. Новина на сайті уряду з’явилася о 23:30. «Громадське радіо» наводить її повністю: 

«Кабінет Міністрів України на засіданні в неділю розглянув питання забезпечення стабільності у фінансовій системі країни. Беручи до уваги результати засідання Ради національної безпеки та оборони України, Уряд підтримав пропозицію Національного банку та Ради фінансової стабільності про перехід ПАТ «Приватбанк» у стовідсоткову державну власність. Передбачено, що держава в особі Міністерства фінансів стане власником 100% акцій ПАТ «Приватбанк» та гарантує безперебійне функціонування цієї установи та збереження коштів його клієнтів. Ці дії відбуваються у чіткій координації з міжнародними фінансовими організаціями та за їхньої підтримки. Голова НБУ Валерія Гонтарєва, яка брала участь в засіданні Уряду, та Міністр фінансів Олександр Данилюк поінформували членів КМУ про те, що приватні акціонери Приватбанку звернулися до Уряду з пропозицією, аби держава в інтересах клієнтів банку стала його повним власником. Перехідний період починається з 19 грудня. Держава забезпечить плавний перехід, стабільну роботу цієї установи у звичному для її клієнтів режимі. В Уряді виходять із того, що ухвалене ним відповідальне рішення врятувало як Приватбанк, так і всю банківську систему. В понеділок о 8-30 ранку про деталі ухвалених рішень на спільній прес-конференції поінформують Міністр фінансів Олександр Данилюк та Голова Нацбанку Валерія Гонтарєва. Уранці окремі заяви з цього приводу зроблять Президент України Петро Порошенко та Прем’єр-Міністр України Володимир Гройсман».

Націоналізацію вже прокоментував перший заступник голови правління «ПриватБанку» Олег Гороховський. 

 

Керівництво «ПриватБанку» вже повідомило про зміни у регламенті, починаючи від сьогодні: 

 

«Шановні клієнти! У зв’язку з з проведенням процедури націоналізації, інформуємо Вас про регламент роботи банку з операціями корпоративних клієнтів на 19.12.2016р.:

усі видаткові фінансові операції за рахунками, що надійшли до банку, будуть виконані, починаючи з 9:00 20.12.201 6р.
карткові видаткові транзакції (за корпоративними картками та «Ключу до рахунку») також тимчасово не обслуговуються.
всі прибуткові операції (надходження на картки та рахунки) працюють в стандартному режимі.

Приносимо вибачення за доставлені незручності, що виникли з незалежних від нас обставин», — таке повідомлення можна побачити у системі  «Приват24 для бізнесу». 

До чого може призвести націоналізація «ПриватБанку», у програмі «Київ-Донбас» на «Громадському радіо» розповідав інвестиційний банкір Сергій Фурса. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+