Слухати

Порошенко прокоментував перехід «Приватбанку» у власність держави — відео / Новини на Громадському радіо

Порошенко прокоментував перехід «Приватбанку» у власність держави — відео

19 грудня 2016 - 12:30
Президент України Петро Порошенко у відеозверненні до громадян зазначив, що «попри те, що йдеться про приватну банківську установу, ці рішення не є чиєюсь приватною справою»

Президент розповів, чому саме було вирішено націоналізувати банк, а також, чого очікувати українцям внаслідок цього рішення.

«Держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам „Приватбанку“ недоторканість і цілісність їхніх грошей. В основі нашого рішення — порятунок банку та гарантування права власності на свої фінансові ресурси для всіх, хто розмістив їх у цій установі», — наголосив президент.

Нагадаємо, що прем’єр-міністр України Володимир Гройсман також зробив заяву стосовно рішення Кабінету міністрів націоналізувати «Приватбанк»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+