Слухати

Російського посла застрелив 22-річний турецький поліцейський / Новини на Громадському радіо

Російського посла застрелив 22-річний турецький поліцейський

20 грудня 2016 - 09:05
Молодого чоловіка, що вчинив напад на російського посла у Туреччині Андрія Карлова звали Мерт Алтинташ

Зазначається також, що поліцейський був курдського походження.

Нагадаємо, російського дипломата застрелили на відкритті виставки «Росія очима турків» в Анкарі. У нього стріляв молодий чоловік, який пройшов на виставку як охоронець. У перестрілці з поліцією його вбили, пише Медуза.

Офіційно Росія підтвердила тільки поранення дипломата.

Чоловік, вистріливши в Карлова, закричав, що застрелив російського посла, щоб помститися за жителів Алеппо. Також він закликав ім’я Аллаха і стверджував, що його дії — помста за загиблих від рук росіян жителів Алеппо.

«Ми вмираємо в Алеппо, ви помрете тут. Не забувайте Алеппо, не забувайте Сирію, поки наші міста не відчувають безпеки і ви не знатимете смаку безпеки, мене звідси забере тільки смерть. Всі, хто відповідальні за сирійські злочини відповідатимуть по одному», — вигукнув він.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+