Слухати

Голова СБУ назвав кількість зниклих безвісти українців на Донбасі / Новини на Громадському радіо

Голова СБУ назвав кількість зниклих безвісти українців на Донбасі

22 грудня 2016 - 17:32
Голова СБУ Василь Грицак заявив, що близько півтисячі людей вважаються никлими безвісти на непідконтрольних Україні частинах Донецької та Луганської областей

Таку інформацію Грицак повідомив «Укрінформу».

«На сьогодні ми маємо інформацію про перебування у в’язницях терористів 109 наших хлопців, ще 492 людини вважаються зниклими без вести. Повторюся, процес звільнення заручників триває постійно. Ми готові йти на поступки в цьому питанні, щоб швидше повернути полонених у сімей», — зазначив він.

Нагадаємо, родичі українських полонених, чиє місце знаходження на непідконтрольних територіях не вдається підтвердити, вимагають створити в Мінську окрему підгрупу з питань пошуку заручників і включити їх до її складу цієї підгрупи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+