Слухати

Громадське радіо мовитиме на Одещині

22 грудня 2016 - 13:49
"Громадське радіо" отримало ліцензії на мовлення в Одеській області: в Арцизі на частоті 105,9 МГц та в Захарівці 89,8 МГц
Громадське радіо мовитиме на Одещині  / Новини на Громадському радіо

Сьогодні «Громадське радіо» виграло конкурс від Національної ради з питань телебачення і радіомовлення та отримало ліцензію на мовлення в місті Арциз на часоті 105,9 МГц та смт. Захарівка 89,8 МГц. Одеської області. Про що повідомив Директор телерадіокомпанії «Громадське радіо» Олександер Бузюк на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук.

snymok_ekrana_2016-12-22_v_13.33.21.png

Сторінка Фейсбук Олександера Бузюка //
Сторінка Фейсбук Олександера Бузюка

Кілька днів тому, в розмові під час «Ранкової хвилі» Директор телерадіокомпанії «Громадське радіо» Олександер Бузюк зазначав: «Громадське радіо» від самого початку планувалось як всеукраїнська мережа. Наразі триває збір коштів на платформі Спільнокошт для нашого радіо як національного мовника. І ми завжди приймаємо участь у всіх конкурсах, які оголошуються і проводяться Нацрадою. Ми отримуємо найкращі частоти в зоні бойових дій, або прилеглих територіях, — там у нас найбільша мережа. На даний момент в нас працює 14 передавачів у чотирнадцяти містах. Якщо ми здобудемо перемогу на сьогоднішньому конкурсі в Арцизі та Захарівці, то це буде ще + 2 частоти. Але «Громадське радіо» бачить себе у великих містах, а не тільки в невеликих містечках.

«Громадське радіо» буде подаватися на всі конкурси, які буде оголошено Нацрадою, особливо на ті, де будуть виставлятися великі міста. «Громадське радіо» потребує частот у великих містах для того, аби на час, коли зникне грантове фінансування, мати можливість заробляти якісь кошти на рекламі і витрачати їх на впровадження мережі нашого радіо», — зазначив Олександер Бузюк.

Повна розмова. 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+