Слухати

Пластуни звернулися до депутатів з трибуни ВР, та принесли вифлеємський вогонь — фото / Новини на Громадському радіо

Пластуни звернулися до депутатів з трибуни ВР, та принесли вифлеємський вогонь — фото

22 грудня 2016 - 11:08
Сьогодні на засідання Верховної Ради принесли вифлеємський вогонь миру

Юні скаути з всеукраїнської організації «Пласт» окрім цього звернулися до законодавців з трибуни парламенту та заспівали різдвяного гімну про вифлеємський вогонь.

«Ми пластуни — українські скаути прийшли сьогодні до вас (депутатів, — ред.) з Вифлеємським вогнем миру. Цей вогник кожного року, напередодні Різдва запалюють у місті Вифлеємі. І вже потім скаути передають його з рук в руки. Ми підтримуємо цю ініціативу більше 20 років. Ми дуже раді передати цей вогонь, щоб він вам допомагав у вашій діяльності і прийнятті правильних рішень», — заявив представник «Пласту».

Спікер ВР Андрій Парубій зазначив, що в ухваленому законі про Державний бюджет передбачена підтримка молодіжних, патріотичних організацій. 

 

 

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+