Слухати

Савченко більше не представлятиме Україну в ПАРЄ

22 грудня 2016 - 14:25
Верховна Рада проголосувала за позбавлення народного депутата Надії Савченко права представляти Україну у Парламентській Асамблеї Ради Європи
Савченко більше не представлятиме Україну в ПАРЄ / Новини на Громадському радіо

Верховна Рада України підтримала в цілому проект постанови № 5572, який передбачає позбавлення народного депутата Надії Савченко права представляти Україну в ПАРЄ. «За» проголосували 237 народних депутатів.

«Пункт 2 постанови Верховної Ради України „Про звернення Верховної Ради України до міжнародних організацій і міжпарламентських асамблей щодо звільнення української льотчиці та народного депутата України восьмого скликання Надії Вікторівни Савченко“ від 25 грудня 2014 року № 45-VIII виключити», — йдеться в проекті постанови.

Постанова набуває чинності із дня її прийняття.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+