Слухати

Перемовник підтверджує загибель бійців, взятих у полон на Світлодарській дузі / Новини на Громадському радіо

Перемовник підтверджує загибель бійців, взятих у полон на Світлодарській дузі

23 грудня 2016 - 11:53
Як раніше повідомлялося, під час бою на Світлодарській дузі до полону бойовиків потрапили і були вбиті троє українських бійців

Спершу цю інформацію оприлюднили волонтери Семен Кабакан і Мирослав Гай. «Громадському радіо» відповідні дані підтвердив парламентер з питань обміну полоненими Олег Котенко.

За інформацією Котенко, двоє вбитих полонених — колишні бійці «Добровольчого українського корпусу Правого Сектора», вони воювали в складі 54 бригади. Їх тіла наразі знаходяться у госпіталі в Дебальцевому. Українська сторона веде переговори, щоб забрати загиблих. Третій убитий — військовослужбовець 54 бригади.

«Нам надіслали фотографії двох вже убитих, їх упізнали, по ним вже одразу перемовини не проводилися, як про живих. Проводилися переговори ще до останнього моменту про третю людину, з надією, що він все таки живий і його якимось чином можна буде забрати. От уже від наших медиків надійшла інформація, що вже знайшли третього, — він убитий, навіть більше того, не знаю чи варто про це говорити, — він розстріляний», — розповів Котенко.

Разом з тим речник Міністерства оборони України з питань АТО Олександр Мотузяник інформацію про захоплення в полон трьох бійців не підтверджує. 

«Була інформація лише про одного військовослужбовця Збройних Сил України, який, ймовірно, був захоплений в полон. Більше полонених, за моїми даними, у складі сил і засобів, які беруть участь у проведенні АТО, не лише Збройний сил України, а також інших силових структух, які задіяні у проведенні антитерористичної операції, не було. Разом з цим по цьому військовослужбовцю, який, ймовірно, потрапив у полон, є додаткова інформація, яка зараз перевіряється. Можливо, він не потрапив у полон, він загинув. Але ця інформація уточнюється і буде надана, коли буде проведено перевірку», — прокоментував Олександр Мотузяник. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+