Слухати

Пес декілька днів захищав від холоду свою поранену подругу — ФОТО, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Пес декілька днів захищав від холоду свою поранену подругу — ФОТО, ВІДЕО

26 грудня 2016 - 15:13
У селі Цеглівка Закарпатьської області потяг травмував собаку. Тварина залишилася лежати на колії. Два дні за нею доглядав інший собака. ВІн щоразу лягав поряд, коли над собачкою проїжджав потяг

Деталі історії розповів у мережі Фейсбук Денис Малафєєв.

Чоловік зазначив, що пес не підпускав сторонніх до своєї пораненої подруги. В той момент, коли до них почав наближатись потяг і пролунав гудок машиніста, він підійшов до неї, притиснувся до неї та ліг поруч. Тварини опустили голови і потяг пронісся над ними.

Так тривало дві доби. 

Волонтерам вдалось забрати собак до притуку.

Ця історія набула розголосу. Зрештою собак впізнали господарі, пише zaholovok.com.ua.

Виявилося, що собачки – це брат і сестра. Господарі впізнали своїх чотирипалих і приїхали забрати їх додому. Люсі і Панда зараз у безпеці.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+