Слухати

"Дані нікуди не будуть виходити", - прес-служба "ПриватБанку"

26 грудня 2016 - 17:08
У новому складі правління та керівництва "ПриватБанку" майже половину складають діючі менеджери банку, які зможуть забезпечити стабільну роботу банку
 «Дані нікуди не будуть виходити», - прес-служба «ПриватБанку» / Новини на Громадському радіо

Про це в коментарі Громадському радіо розповів прес-секретар «ПриватБанку» Олег Серга.

«Досить багато важелів залишається на середній ланці менеджменту. Середня ланка менеджменту залишається цілком незмінною — та, яка працювала в «ПриватБанку». Робота банку ніяк не змінюватиметься щодо клієнтів. В банку є трирічна програма його розвитку за всіма напрямками», — сказав Серга.

Як запевнив прес-секретар «ПриватБанку», дані клієнтів нікуди передаватися не будуть, так як цитую «закони в країні не змінилися».

Він зазначив, що нічого не зміниться для клієнтів з числа фізичних осіб та малого бізнесу. 

«Ніякі дані нікуди не будуть виходити. Нічого не зміниться», — додав Серга.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+