Слухати

Спалах в небі біля Сочі не має відношення до краху ТУ-154 - ЗМІ, ВІДЕО

26 грудня 2016 - 10:46
Знята камерами зовнішнього спостереження спалах над Чорним морем поблизу від сочинського аеропорту не має відношення до розбився Ту-154 Міноборони
Спалах в небі біля Сочі не має відношення до краху ТУ-154 - ЗМІ, ВІДЕО / Новини на Громадському радіо

Про це пише «Інтерфаксу» з посиланям на джерело в оперативному штабі з ліквідації наслідків НС.

«Уважно вивчені відеозаписи камер зовнішнього спостереження, які зафіксували яскравий спалах в небі над Чорним морем напередодні вранці. Встановлено, що запис був зроблений приблизно через півгодини після того, як літак пропав з екранів радарів, і не має до нього ніякого відношення», — сказало джерело .

Також названі передчасними припущення про те, що на борту нібито могла статися позаштатна ситуація, аж до вибуху.

«На поточний момент недостатньо інформації для того, щоб зробити однозначні висновки. Необхідно підняти на поверхню двигуни і вивчити їхній стан. Також необхідно уважно вивчити дані з радіолокаційної станції і відомості, що зберігаються на бортових самописцях. Лише після цього будь-які об’єктивні версії можна вибудовувати», — сказало джерело.

Раніше деякі ЗМІ поширили відеозапис камер зовнішнього спостереження одного з сочинських пляжів, розташованого поблизу аеропорту, де в небі чітко видно яскравий спалах. Кілька експертів, грунтуючись в тому числі на даному відео, припустили, що літак міг нібито вибухнути в повітрі.
За інформацією джерела «Інтерфаксу» в спецслужбах, версія теракту при розслідуванні не розглядається в якості основної.

Нагадаємо, що літак Ту-154 Міноборони РФ, що після дозаправки прямував із Сочі до сирійської Латакії, пропав з екранів радарів близько 5:00 (за Києвом) 25 грудня.

На борту знаходилися військові, журналісти і артисти Академічного ансамблю пісні і танцю імені Александрова, музиканти повинні були виступити на аеродромі Хмеймим з новорічною програмою.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+