Слухати

Громадське радіо поки не буде мовити на Крим та Білу Церкву

27 грудня 2016 - 15:31
Сьогодні Нацрада визначила переможців конкурсу на отримання нових ліцензії на мовлення. П’ять вітчизняних радіокомпаній отримали змогу мовити на Крим. Серед них немає "Громадського радіо".
Громадське радіо поки не буде мовити на Крим та Білу Церкву / Новини на Громадському радіо

З нового року п’ять українських мовників розпочнуть мовлення на Крим. Про це сьогодні було повідомлено на засіданні Національної рада з питань телебачення та радіомовлення. За підсумками конкурсу на радіочастоти, Громадське радіо не отримало частоти в Білій Церкві (переможець — ТОВ «Телерадіокомпанія «Радіо «Кохання») та Криму (там мовитиме Центральна дирекція «Українське радіо»).

Як повідомляється на сайті Нацради, Член Національної ради Сергій Костинський наголосив, що це знаковий день, оскільки «це перший конкурс для мовлення на Крим із часу його окупації. Після добудови нової вежі в Чонгарі Херсонської області, яка розміщена за 15 км від КПВВ, можна буде розпочинати мовлення». Він також зауважив, що наступного року через вимкнення аналогового телебачення буде звільнено багато радіочастот, і всі, хто хочуть мовити, отримають значно більші шанси здобути ліцензію.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+