Слухати

Помер один з ватажків "ЛНР" - ЗМІ

27 грудня 2016 - 16:29
Йдеться про Сергія Литвина, який очолював так зване "Міністерство сільського господарства і продовольства "ЛНР". Також Литвин був заступником голови "Радміну ЛНР з питань сільського господарства"
Помер один з ватажків «ЛНР» - ЗМІ / Новини на Громадському радіо

Про смерть Литвина повідомляє підконтрольне бойовикам інтернет-видання «Луганськінформцентр».

Сергій Литвин народився 2 липня 1973 року в Лисичанську Луганської області, потім з сім’єю переїхав до Луганська. Працював в сфері виробництва, займався комерційною діяльністю, протягом п’яти років керував агропідприємством.

З березня 2014 року примкнув до лав бойовиків в Слов’янську і Червоному Лимані, з квітня — в Луганську, воював на боці незаконних збройних формувань. Був одним з організаторів «референдуму» 11 травня 2014 року.

Причина смерті Сергія Литвина не повідомляється.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+