Слухати

У Туреччині заборонили висвітлювати події, пов'язані з убивством посла РФ, - джерело

27 грудня 2016 - 16:45
Згідно постанови суду, заборона на висвітлення буде накладено до завершення розслідування
У Туреччині заборонили висвітлювати події, пов’язані з убивством посла РФ, - джерело / Новини на Громадському радіо

Суд Анкари тимчасово заборонив висвітлювати в ЗМІ події, пов’язані з недавнім убивством посла Росії. Про це пише агентство Anadolu з посиланням на власні судові джерела.

За даними ЗМІ, відповідне рішення було прийнято сьомим судом Анкари в понеділок у відповідь на відповідний запит місцевої прокуратури.

Згідно постанови суду, заборона на висвітлення буде накладено до завершення розслідування. Він включає в себе кадрів, знятих безпосередньо під час скоєння злочину і після нього, а також новин, пов’язаних з підозрюваних у вбивстві.

Нагадаємо, 19 грудня в Центрі сучасного мистецтва в Анкарі був убитий посол Росії в Туреччині Андрій Карлов. У російського дипломата стріляв 22-річний Мевлют Мерт Алтынташ. Турецька поліція ліквідувала стрілка в результаті спецоперації. Росія і Туреччина домовилися про спільне розслідуванні вбивства посла РФ в Анкарі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+