Слухати

В Держприкордонслужбі прокоментували заяву щодо блокади ОРДЛО

27 грудня 2016 - 12:50
На думку ДПСУ, дії по блокаді повинні бути погоджені з діями ЗСУ і ні в якому разі не загрожувати національній безпеці
В Держприкордонслужбі прокоментували заяву щодо блокади ОРДЛО / Новини на Громадському радіо

Про це заявив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян, передає 112 Україна.

«До ДПСУ у цьому випадку ніхто не звертався», — сказав Слободян.

За його словами, алгоритм дій прикордонників не змінився, проте служба готова до вироблення єдиних підходів щодо окупованих територій.

Також Слободян зазначив, що дії з блокади повинні бути погоджені з діями ЗСУ і в жодному разі не загрожувати національній безпеці.

«Що стосується нашого алгоритму дій, то він не зміниться. Ми діяли в рамках чинного законодавства, так і будемо діяти. Що стосується ініціатив у цьому випадку ветеранів АТО, то, я глибоко переконаний, що будь-які дії мають місце, якщо вони не шкодять національній безпеці України, це по-перше. А по-друге, якщо вони погоджені з діями Збройних сил України та інших правоохоронних органів і відповідають єдиному задуму. У цьому випадку, повторюся, поки до нас ніхто не звертався, але в будь-якому випадку ми готові до спілкування і вироблення якихось єдиних підходів у рамках цього плану дій, який стосується тимчасово окупованих районів Луганської та Донецької областей», — сказав Слободян.

Нагадаємо, 26 грудня ветерани АТО заявили про початок економічної блокади непідконтрольних бойовиками територій Донецької і Луганської областей.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+