Слухати

В дні судових засідань українців, ув’язнених в Криму, не годують - Крикливенко / Новини на Громадському радіо

В дні судових засідань українців, ув’язнених в Криму, не годують - Крикливенко

27 грудня 2016 - 12:05
Троє українських в’язнів в окупованому Криму Ахтем Чийгоз, Алі Асанов, і Мустафа Дегеременджі відчувають на собі психологічний тиск

Про це Громадському радіо розповів Керівник Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Богдан Крикливенко. Зокрема, за його словами, в дні судових засідань ув’язнених не годують.

«Їх (ув’язнених, ред) вивозили вранці на судове засідання завчасно. Тобто вони вранці на сніданок в СІЗО не потрапляли. Відповідно, вони повернулися вже після обіду, і обід їм не надавали. Ніякого сухого пайку їй не надавали. Тобто люди, фактично, аж до вечора залишалися абсолютно без будь-якого харчування, годування», — розповів Крикливенко.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму дозволила українському омбудсмену зустріч з трьома з 42 українців, які знаходяться у в’язницях Криму.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+