Слухати

СБУ оприлюднила телефонні розмови Без'язикова з бойовиками

28 грудня 2016 - 17:52
Служба безпеки України оприлюднила телефонні розмови колишнього начальника розвідки Івана Без'язикова з представниками незаконних збройних формувань
СБУ оприлюднила телефонні розмови Без’язикова з бойовиками / Новини на Громадському радіо

«Служба безпеки України оприлюднює телефонні розмови, що підтверджують протиправну діяльність колишнього начальника розвідки — начальника розвідувального відділу штабу управління 8 Армійського корпусу сухопутних військ ЗСУ полковника Без’язикова Івана Миколайовича, спрямовану на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторконасті, обороноздатності та державній безпеці України», — йдеться у дописі до відео.

Зазначається, що Івана Без’язикого було завербовано через два тижні після потрапляння в полон. 

На записі — розмова, яка відбулась 30 серпня 2014 року між невідомим інфоматором та Іваном Без’язиковим. 

Чоловік розповідає про військову техніку української армії біля Авдіївки і про можливий маршрут її переміщення.

В розмові від 5 вересня 2014 року йдеться про якісь цікаві «папірці» та пораненого венгра.

14 вересня 2014 року Без’язиков в розмові з підлеглим бойовиком просив останнього надати списки полонених українських військових в боях за Іловайськ.

Адвокат Без’язикова Олег Веремєєнко заявив Громадському радіо, що поки не коментує аудіо по суті, оскільки не обговорив це зі своїм підзахисним.

«Те, що вони оприлюднили там певні аудіозаписи можливо якийсь там десь там схожий голос – це ще нічого не доводить. Тому що по перше треба експертизу фоноскопічну робити, щоб переконатись, що це та сама людина, про яку ми говоримо. По-друге, навіть якщо ці переговори –  це правда – це абсолютно нічого не доводить», –  зазначив він.

Нагадаємо, 12 грудня у мережі з’явилась інформація про затримання колишнього полоненого Івана Без’язикова.

Згодом, його дружина Маргарита підтвердила цю інформацію.

5 липня  полковника ЗСУ Івана Без’язикова було звільнено з полону бойовиків.

Військового розвідника, полковника Івана Без’язикова повернули з полону в результаті спецоперації СБУ, подробиці якої і досі не розголошуються.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+