Слухати

В окупованому Сімферополі заявили про гострий дефіцит медперсоналу

28 грудня 2016 - 12:51
Деякі відділення Сімферопольської міської клінічної лікарні №7 відчувають серйозний дефіцит середнього і молодшого медперсоналу
В окупованому Сімферополі заявили про гострий дефіцит медперсоналу / Новини на Громадському радіо

Це змушує адміністрацію медустанови ущільнювати графік роботи співробітників. Про це пише Кримінформ з посиланням на головного лікаря лікарні Світлану Солдатенко.

«У нас складається така ситуація по декільком важким відділенням. Наприклад, таким як інсультне відділення, пульмонологія, де дуже важкий контингент. Там є вакансії, але людей немає — не приходять санітарки і медсестри», — розповіла вона.

Через дефіцит кадрів адміністрація лікарні змушена частіше призначати зміни наявному медперсоналу, але, як запевняють співрозмовниці видання, графік узгоджується з самим колективом.

«Абсолютно всіх попереджають за чотири дні до виходу на зміну. Співробітник ознайомлюється з графіком і підписує його, після цього документ підписують куратор, начмед, профспілка і він передається в бухгалтерію, — уточнила Солдатенко. — З кожним проводиться бесіда про те, як йдуть справи і чому треба потерпіти. Але інший варіант який?»

При цьому головлікар лікарні запевнила, що ущільнення графіка, природно, відбивається на розмірі заробітної плати співробітників.

У той же час джерело видання серед співробітників Сімферопольської міської клінічної лікарні №7 назвало ситуацію з нестачею медперсоналу «катастрофічною».

«Особливо це відчувається в роботі медсестер, — говорить джерело. — Так, в деяких відділеннях лікарні на січень 2017 року людям в графіку виставляють зміни по робочому часу, що вдвічі перевищує місячну норму годин, і медпрацівники змушені будуть практично жити в лікарні і працювати добу через добу».

При цьому співрозмовник агентства стверджував, що у медперсоналу не питають згоди, а просто ставлять перед фактом.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+