Слухати

В РФ наміри щодо торгової блокади Донбасу порівняли з "гетто"

28 грудня 2016 - 12:19 103
Про це йдеться у відповіді офіційного представника МЗС Росії Марії Захарової на запитання щодо оголошення українськими добровольцями торгової блокади Донбасу

«Суть чергової кампанії — влаштувати в цих регіонах щось на зразок гетто, позбавивши його населення в умовах зими води і електроенергії», — зазначила Захарова, йдеться на сайті МЗС РФ.

«Анонсована блокада, в разі її реалізації, фактично стане продовженням тих дій, які самі українські влада вживає з 2015 року стосовно Південного Сходу країни», — додала чиновниця.

«Закликаємо Київ не допустити цієї авантюри, здатної привести до загострення і без того складної ситуації. Пора перестати бачити ворогів у жителях Донбасу. Це такі ж громадяни України, як і люди, що живуть в її інших частинах. Потрібно завершувати війну, сідати за стіл переговорів і в прямому відкритому діалозі шукати компроміс», — сказала представниця МЗС.

Нагадаємо, 26 грудня добровольці АТО оголосили торгову блокаду Донбасу. Таким чином військові наполягають на звільненні всіх військових, які перебувають в полоні. Євген Шевченко, доброволець батальйону «Донбас» на запитання ведучого «Громадського радіо» щодо незаконнтсті таких дій відповів: «Нас точка зору законодавства в розрізі торгівлі з терористами не цікавить».

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+