Слухати

Як працюватимуть КПВВ на новорічні свята? / Новини на Громадському радіо

Як працюватимуть КПВВ на новорічні свята?

28 грудня 2016 - 11:46
На новорічні і різдвяні свята на всіх КПВВ на Донбасі збільшиться кількість персоналу, аби розвантажити черги і максимально сприяти громадянам проходити блокпости

Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

За її словами, на КПВВ в Новотроіцькому, Мар’інці і Майорську будуть збільшені зміни представників всіх задіяних служб: прикордонного відомства, фіскальної служби, і СБУ.

«Завдяки співпраці українських представників гуманітарноі групи з СБУ, керівництвом АТО і іншими силовими структурами нам вдалося знайти компроміс і збільшити дозвіл на перевезення особистого багажу фізичними особами до 75 кг», — нагадала Геращенко. 
 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+